Zobrazuji všechny 3 výsledky

Co je to CBD?

C B D je součást jak technické, tak i “normální” marihuany. Rozdíl mezi nimi je v tom, že technická marihuana (kterou zde nabízíme) obsahuje minimální množství T H C (pod zákonnou normou 0.3%) a maximální množství C B D (až 20%). U “normálního” konopí jsou tyto poměry opačné. V Praxi to znamená, že technická marihuana nemá žádné psychoaktivní účinky a uživatel se po ní lidově řečeno “nesjede”, jako po klasické nelegální odrůdě.

T H C je totiž psychoaktivní látka, která omamuje vaše tělo a proto je nelegální. Kdežto C B D má zcela jiné účinky, které se dozvíte níže.

Pozitivní účinky C B D:

Léčivé účinky C B D a konopí zná lidstvo tisíce let, teprve v posledních desetiletích jej ale prokazují také vědecké studie. C B D vám pomůže s desítkami obtíží. Zde je několik z nich, díky čemuž je C B D tak oblíbené:

Úzkost a deprese

Již několik studií prokázalo, že C B D ulevuje od úzkostných myšlenek a má antidepresivní účinek. A to tak, že zvyšuje hladinu serotoninu.

Akutní a chronická bolest

Úleva od bolesti, je jeden z hlavních důvodu užívání konopných produktů. Řada studií prokázala, že kanabidiol neboli C B D pomáhá ulevit od bolesti.

Nespavost

Problémy se spánkem jsou často ovlivněny stresem, od kterého C B D ulevuje. Studie prokázaly, že podávání C B D prodloužilo délku a zlepšilo kvalitu spánku u testovaných.

Abstinenční příznaky

Několik experimentů prokázalo, že C B D částečně potlačilo touhu u závislých po heroinu, morfinu a nikotinu. To by mohlo znamenat, že v budoucnosti bude C B D hrát významnou roli při léčbě závislosti.

Vyberte si ze čtyř odrůd:

-30%
219 1799 
-35%
189 1499 
-30%
199 1599 

Bylo vám již 18 let?

Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18 let.